میلاد عشقم..امام زمان (عج) ....

همیشه نیمه ی شعبان با آزین بندی و چراغانی کردن خیابانها و کوچه ها از روزها قبل آغاز میشه ، ولی میدونی وقتی که تموم می شه من احساس خوبی ندادم...اگه شما هم با مثل من هستید  پس این پست رو تا آخر بخونید و اگه نه که ...!!هیچ..

همیشه غروبای نیمه ی شعبان احساس عصرهای جمعه بهم غالب میشه .، آخه عصرای جمعه بدجوری دل تنگی میاره ، بدجوری اذیت میکنه ... تازه اگرم از صبح مهمونی ام بوده باشی و عصر برگشته باشی خونه و کار خاصی ام نداشته باش که دیگه بدتر.

این که دلت می گیره ، تقصیر خودت یا اطرافیات نیست ، به اینکه روز رو چه جوری گزروندی ام اصلاً ربطی نداره ، به اینکه نهارم چی خوردی ربطی نداره ، با کی بودی و چه حرفی زدی و شنیدی و خلاصه از از این حرفها ؛ به هیچ کدوم از اینها ربطی نداره. یه چیزی ام نیست که فقط دامنگیر من و شمایی که الآن داری این پست رو میخونی باشه ، نه حداقل بیش از نیمی از افراد روی زمین این حس رو حداقل برای یک بار هم که شده تجربه کردن که اونم خیلی یاشون به مسائلی که با گفتم ربطش میدن و یا مثل (بعضی) جونای ایرونی به دوری از عشقشون ربطش می دن... اِ چی گفتم ، دوری از عشق ... آره..........خودشه ؛ همینه ... حالا فهمیدی که چرا دلمون عصرهای جمعه میگیره ، آخه عشقمون نیست ، اَزمون دوره ، اصلاً ندیدیمش ولی اینقدر خوبه که ندیده اینقدر عاشقشیم...اینقدر خوبه که هنوز ندیدیمش ولی دلتنگی میکنیم براش .

ولی میدونی عشق من و تو با عشقای دیگه فرق میکنه ها... یکی اینکه ما ندیده عاشق شدیم ولی حسش کردیم ... دومیش اینکه که ما نمیبینیمش ولی اون مارو میبینه ... سوم اینکه ما اون رو به خاطر خودمون نمیخایم و فقط واسه ی خودش میخایمش نه سرو سامونی که قرار به دنیا بده (البته این نظر منه)چون معتقدیم که اون عزیز اینقدر بزرگه و عالی رتبه و زیباست به معنای مطلق خودش که رومون نمیشه جز خودش چیز دیگه ای ازش بخوایم ، راستش از خدا که پنهون نیست ، از شما هم نباشه. الآن چندین ساله که فقط و فقط وفقط برای آومدنش و سلامتیش دعا میکنم و هیچ دعای دیگه ای نمیکنم چون شنیدم که برای ظهورش دعا کنید تا  اون واسه ی شما دعا میکنه... زمین و آسمون نجف و کربلا و کاظمین رو به گواه گرفتم که آآی ببینید این همه را اومدم اونجا و فقط خودشو خواستم...ببینید که هیچی واسه خودم نخواستم...فقط و فقط خودش.

ولی یه پیشنهاد دارم پیشنهاد که نه یه خواهش ، کاریه که خومم انجام میدم..

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهر ما چند سالی هست که شب مبارک نیمه ی شعبان رو مراسم احیاء برگزار میکنه  از همتون خواهش میکنم که ...........

 به امید دیدن روی ماهش.

 اللهم عجل لولیک الفرج

 

/ 0 نظر / 21 بازدید